خدمات نصب کاشی و سرامیک استادکاران
طرح و اجرای انواع کاشی ، سرامیک و سنگ ، بازسازی

سرامیک کاری دیوار پارکینگ ساختمان مسکونی مهندس خداوردی در منطقه جردن - کوچه نور با مدل سرامیک طرح سنگ در رنگ های کرم و سوپر مشکی که عملیات نصب با چسب های خمیری کاشی بر روی گچ رنگ کاری شده صورت گرفته است :

 
ارسال توسط اکبر کریمی

تکمیل سرامیک بین کابینت مهندس حبیبی :
ارسال توسط اکبر کریمی

مدل سرامیک 40*80 در دیوار و سنگ کف راه پله و پارکینگ ساختمان مسکونی نوساز :

با تشکر از مهندس حبیبی :

 
ارسال توسط اکبر کریمی

نصب سرامیک کف 50 در 50 در کف واحد مسکونی با طرح سنگ و رنگ کرم با ملات ماسه و سیمان و چسب بدلیل نا ترازی کف قدیمی و نصب قرنیز ده سانتی دور دیوار ها :

کار اجرایی در منطقه حکیمیه تهران با تشکر از مهندس هاتفی :

لطفا به دقت کار اجرایی و کیفیت کار توجه فرمائید :
ارسال توسط اکبر کریمی

مدل سرامیک کف کارخانه تبریز کرابن با سایز 60 سانتی مدل برانکاتو رنگ استخوانی طوسی در کف منزل مسکونی :

 

با تشکر از مهندس سادات .

 
ارسال توسط اکبر کریمی

کاشی لوکس بین کابینتی با جنس آلومینیومی طرح 2015 محبوب در چین و اسپانیا : قیمت هر متر مربع 530000 تومان و هزینه اجرا و متریال از قبیل چسب و مواد بندکشی و اسپیسر برای هر متر مربع حدود 95000 تومان .

مدل کاشی بین کابینتی جدید و شیک با جنس آلومینیومی و طرح آجری با سه نوع رنگ بندی آجر ، محصول و طرح محبوب 2015 چین و اسپانیا که در فضای بین کابینت با چسب مخصوص اجرا شده است :

کار اجرایی در ساختمان لوتوس واقع در میدان تجریش - خ شهید دربندی - نبش کوچه موزه - با تشکر ار مهندس فراهانی :

پانل سایر مدل ها و رنگ بندی های سرامیک و کاشی شیشه ای ، استیل و آلومینیومی . برای تهیه و خرید می توانید به دفتر مرکزی واقع در خ خاوران - شهرک مشیریه یا دفتر میدان توحید - خ پرچم مراجعه نمائید .

 

 

 
ارسال توسط اکبر کریمی

بازسازی واحد مسکونی 70 متری جناب آقای ملکی در منطقه یافت آباد تهران با انجام کارهایی از قبیل رفع نم و بازسازی سرویس ها با انجام تعویض لوله هاب آب و انشعاب توالت فرنگی جدید در حمام ، کاشی و سرامیک کف و بدنه سرویس ها و آشپزخانه ، دیوار چینی و گچبری سقف ، سرامیک کف سالن و اتاق خواب ها و نصب قرنیز دور :

 

 

 
ارسال توسط اکبر کریمی

آماده سازی بیست و سومین نمایشگاه بین المللی تهران با حضور گروه کاشی و سرامیک استادکاران با 4 تیم در سالن های 8 و 9 و 27 و 6

برای شرکت نوین سرام ، کاشی صدف ، کاشی فرانکو ، آپادانا سرام ، متال دکور ، فیرزه ، یاس سرام .

:بازدید از 29 تیر ماه تا 1 مرداد 1394 برای عموم آزاد می باشد :
ارسال توسط اکبر کریمی

حذف توالت فرنگی و تخریب وان از سرویس حمام با انجام کلیه کارهای مرتبط در منطقه جردن - بلوار گلستان - بلوار گیتی - ک مهری . با تشکر از مهندس بهنام

مراحل اجرایی کار به شرح زیر می باشد :

باز کردن شیرآلات و سنگ توالت فرنگی و روشویی ، تخریب وان ، بازسازی و ترمیم کاشی دیوار زیر وان با خرید کاشی نزدیک به طرح قدیم و نصب کاشی در دیوار ، و نصب سرامیک کف با ملات ضد آب و آب بند کننده فرمول استادکاران و در نهایت درزگیری کاشی و سرامیک با مواد واتر پروف  .

قبل از شروع کار :
ارسال توسط اکبر کریمی

نصب کاشی اسپانیا 15*45 طرح سه بعدی آنتیک در نمای بیرونی ساختمان با چسب کاشی بر روی سنگ قدیمی نما در منطقه جردن - ک نور
ارسال توسط اکبر کریمی

نصب کاشی استیل سه بعدی در فضای بین کابینت آشپزخانه محصول 2015 با چسب کاشی استیل در منطقه دیباجی جنوبی . با تشکر از مهندس مرشدی :

توضیح در رابطه با قیمت این مدل کاشی ها اینکه حدود قیمت هر متر مربع 4800000 تومان و قیمت نصب هر متر مربع با ببندکشی مخصوص حدود 60000 تومان میباشد به علاوه سایر هزینه ها مانند چسب و مواد بندکشی برای هر متر مربع حدود 35000 تومان میباشد .

لطفا 4 ثانیه به عکس کاشی ها نگاه کنید :
ارسال توسط اکبر کریمی

نصب کاشی بین کابینت آشپزخانه با کاشی 30 در 90 رکتیفایر شده سینا کاشی در فضای بین کابینت آشپزخانه در منطقه دیباجی جنوبی . با تشکر ازمهندس مرشدی :
ارسال توسط اکبر کریمی

مدل کاشی آشپزخانه با کاشی پشت کابینتی و کاشی بین کابینتی طرحدار در دیوار آشپزخانه ساختمان نوساز ، با تشکر از مهندس حبیبی :

 

 
ارسال توسط اکبر کریمی

نصب سرامیک طرح پارکت در کف آزمایشگاه و تالار اجتماعات مدرسه دخترانه سلمان در خ 17 شهریور با ملات بر روی سیمان قدیمی با توجه به اینکه بدلیل سبک شدن سازه موزائیک های قدیمی کنده شده اند .

عکس کار قبل از بندکشی درز بین سرامیک ها . که بعدا با پودر بندکشی همرنگ بندکشی می کنیم :
ارسال توسط اکبر کریمی

صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 28 صفحه بعد

موضوعات کاشیکاری
پيوند هاي روزانه
امکانات جانبی

خبرنامه وب سایت:

head>

دریافت کدهای جاوا برای وبلاگ شما
آگهی رایگان - درج آگهی رایگان در پستگاه

amarg:
وبلاگ-پیج رنک گوگل-kashikari.loxblog.ir