خدمات نصب کاشی و سرامیک استادکاران
طرح و اجرای انواع کاشی ، سرامیک و سنگ ، بازسازی

مدل سرامیک کف کارخانه تبریز کرابن با سایز 60 سانتی مدل برانکاتو رنگ استخوانی طوسی در کف منزل مسکونی :

 

با تشکر از مهندس سادات .

 
ارسال توسط اکبر کریمی

کاشی لوکس بین کابینتی با جنس آلومینیومی طرح 2015 محبوب در چین و اسپانیا : قیمت هر متر مربع 530000 تومان و هزینه اجرا و متریال از قبیل چسب و مواد بندکشی و اسپیسر برای هر متر مربع حدود 95000 تومان .

مدل کاشی بین کابینتی جدید و شیک با جنس آلومینیومی و طرح آجری با سه نوع رنگ بندی آجر ، محصول و طرح محبوب 2015 چین و اسپانیا که در فضای بین کابینت با چسب مخصوص اجرا شده است :

کار اجرایی در ساختمان لوتوس واقع در میدان تجریش - خ شهید دربندی - نبش کوچه موزه - با تشکر ار مهندس فراهانی :

 

 
ارسال توسط اکبر کریمی

بازسازی واحد مسکونی 70 متری جناب آقای ملکی در منطقه یافت آباد تهران با انجام کارهایی از قبیل رفع نم و بازسازی سرویس ها با انجام تعویض لوله هاب آب و انشعاب توالت فرنگی جدید در حمام ، کاشی و سرامیک کف و بدنه سرویس ها و آشپزخانه ، دیوار چینی و گچبری سقف ، سرامیک کف سالن و اتاق خواب ها و نصب قرنیز دور :

 

 

 
ارسال توسط اکبر کریمی

آماده سازی بیست و سومین نمایشگاه بین المللی تهران با حضور گروه کاشی و سرامیک استادکاران با 4 تیم در سالن های 8 و 9 و 27 و 6

برای شرکت نوین سرام ، کاشی صدف ، کاشی فرانکو ، آپادانا سرام ، متال دکور ، فیرزه ، یاس سرام .

:بازدید از 29 تیر ماه تا 1 مرداد 1394 برای عموم آزاد می باشد :
ارسال توسط اکبر کریمی

حذف توالت فرنگی و تخریب وان از سرویس حمام با انجام کلیه کارهای مرتبط در منطقه جردن - بلوار گلستان - بلوار گیتی - ک مهری . با تشکر از مهندس بهنام

مراحل اجرایی کار به شرح زیر می باشد :

باز کردن شیرآلات و سنگ توالت فرنگی و روشویی ، تخریب وان ، بازسازی و ترمیم کاشی دیوار زیر وان با خرید کاشی نزدیک به طرح قدیم و نصب کاشی در دیوار ، و نصب سرامیک کف با ملات ضد آب و آب بند کننده فرمول استادکاران و در نهایت درزگیری کاشی و سرامیک با مواد واتر پروف  .

قبل از شروع کار :
ارسال توسط اکبر کریمی

نصب کاشی اسپانیا 15*45 طرح سه بعدی آنتیک در نمای بیرونی ساختمان با چسب کاشی بر روی سنگ قدیمی نما در منطقه جردن - ک نور
ارسال توسط اکبر کریمی

نصب کاشی استیل سه بعدی در فضای بین کابینت آشپزخانه محصول 2015 با چسب کاشی استیل در منطقه دیباجی جنوبی . با تشکر از مهندس مرشدی :

توضیح در رابطه با قیمت این مدل کاشی ها اینکه حدود قیمت هر متر مربع 4800000 تومان و قیمت نصب هر متر مربع با ببندکشی مخصوص حدود 60000 تومان میباشد به علاوه سایر هزینه ها مانند چسب و مواد بندکشی برای هر متر مربع حدود 35000 تومان میباشد .

لطفا 4 ثانیه به عکس کاشی ها نگاه کنید :
ارسال توسط اکبر کریمی

نصب کاشی بین کابینت آشپزخانه با کاشی 30 در 90 رکتیفایر شده سینا کاشی در فضای بین کابینت آشپزخانه در منطقه دیباجی جنوبی . با تشکر ازمهندس مرشدی :
ارسال توسط اکبر کریمی

مدل کاشی آشپزخانه با کاشی پشت کابینتی و کاشی بین کابینتی طرحدار در دیوار آشپزخانه ساختمان نوساز ، با تشکر از مهندس حبیبی :

 

 
ارسال توسط اکبر کریمی

نصب سرامیک طرح پارکت در کف آزمایشگاه و تالار اجتماعات مدرسه دخترانه سلمان در خ 17 شهریور با ملات بر روی سیمان قدیمی با توجه به اینکه بدلیل سبک شدن سازه موزائیک های قدیمی کنده شده اند .

عکس کار قبل از بندکشی درز بین سرامیک ها . که بعدا با پودر بندکشی همرنگ بندکشی می کنیم :
ارسال توسط اکبر کریمی

نصب سرامیک 60*60 چین با خصوصیات پرسلان و رکتیفایر شده و نانو با چسب پودری مخصوص سرامیک گرانیتی در منطقه شهر ری بر روی سرامیک قدیمی ، این مدل سرامیک ها در بازار به سرامیک های بدون درز یا بدون بند معروف می باشند که دارای چندین تیپ می باشند که از رنج قیمت 40000 تومان تا 90000 تومان ارزش دارند . بندکشی سرامیک کف با پودر بندکشی همرنگ آنتی باکتریال انجام می دهیم : نصب قرنیز از جنس خود سرامیک کف در اندازه های ده سانتی برش خورده و چسب می کنیم .

نصب کار با کیفیت عالی توسط گروه استادکاران بدون ایراد فنی در زمینه بالا و پایین بودن و فیت بود درزها :

 
ارسال توسط اکبر کریمی

آب بندی کف سرویس توالت ، سرویس توالتی که همزمان هم سنگ توالت ایرانی دارد و هم سنگ توالت فرنگی ، توسط گروه استادکاران با بهترین روش و بهترین مواد رفع نم در منطقه شهر ری

. یکی از دلایل نم سرویس ها عدم اتصال مناسب ایزوگام یا قیرگونی در نقاط حساس به لوله فاضلاب می باشد . در این زمینه گروه رفع نم سرویس استادکاران نکات فنی را به خوبی رعایت می نماییم تا دچار نم مجدد نشوید :

 
ارسال توسط اکبر کریمی

نصب سرامیک شیشه ای مدل جدید با چسب مخصوص در دیوار دکور پارکینگ منزل مسکونی در خ فرجام :

نصب سرامیک های خارجی و حساس خود را به گروه ما بسپارید :

 
ارسال توسط اکبر کریمی

تبدیل توالت ایرانی به فرنگی با دارا  بودن کلیه ابزارهای لازم و انجام کلیه کارهای مرتبط با این کار توسط گروه استادکاران با ارائه کار به همراه مواد و مصالح مربوطه در کمتر از یک روز : 09121499629 تلفن همراه استادکار ابراهیم کریمی

انجام تخریب ، قیرگونی و انشعاب فاضلاب جهت راه آب و آماده سازی برای نصب سرامیک کف :

انجام سرامیک کف با ملات واتر پروف و بندکشی درز بین سرامیک ها با مواد واتر پروف و آنتی باکتریال توسط گروه ما :

اتمام کار با شیب بندی اساسی سرامیک کف . آماده سازی جهت نصب سنگ توالت فرنگی و سرویس شیر آلات:

تصاویر مدل های مختلف توالت فرنگی :

 
ارسال توسط اکبر کریمی

صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 28 صفحه بعد

موضوعات کاشیکاری
پيوند هاي روزانه
امکانات جانبی

خبرنامه وب سایت:

head>

دریافت کدهای جاوا برای وبلاگ شما
آگهی رایگان - درج آگهی رایگان در پستگاه

amarg:
وبلاگ-پیج رنک گوگل-kashikari.loxblog.ir